با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

[ad_1]

یکی از ترفندهایی که می تواند سن خانم ها را کمتر نشان دهد، انتخاب یک مدل موی مناسب است

1. موهای حالت دار 

  ar4 8868 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

موهای حالت دار

 

موهای حالت دار به عنوان مدل موی جوان ها شناخته می شود. شما هم می توانید به موهایتان حالت دهید، اما مراقب باشید در این کار افراط نکنید. کافی ست که کمی به موهایتان تاب دهید تا جوان تر به نظر آیید.

 

2. پیکسی

  ar4 8869 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

برای داشتن مدل موی پیکسی جسارت خاصی باید داشت. این مدل اگرچه قدیمی ست اما هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد، به خصوص این که در کم کردن سن نیز موثر است. این مدل مو به خصوص برای خانم هایی که در میان سالی خود به سر می برند، بسیار مناسب می باشد.

 

3. لایه ای 

  ar4 8870 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

مدل موی لایه ای یکی از مدل های محبوب مو در میان خانم هاست. این مدل مو چهره را از این رو به آن رو می کند. اگر می خواهید از این مدل برای کم کردن سن تان استفاده کنید، قد موهایتان باید متوسط باشد.

بیشتر بخوانید:  ست لباس تابستانی زنانه

 

4. هایلایت بلوند

  ar4 8871 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

هایلایت مو از مدل های محبوب هالیوودی ست. این مدل به چهره شما جذابیت می بخشد و سن تان را تا چندین سال کمتر نشان می دهد.

 

5. بلوند کوتاه 

  ar4 8872 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

موهای بلوند شما را جوان تر نشان می دهد، به شرط آن که بدانید چه مدلی به آنها بدهید. یکی از مدل هایی که به کارتان می آید، مدل موی کوتاه است. موهایتان را تا بالای شانه کوتاه کنید و پس از بلوند کردن آنها، از جوان تر شدن چهره تان لذت ببرید.

 

6. بلند ساده

  ar4 8873 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

اگر می خواهید بدون کوتاهی یا رنگ کردن موهایتان جوان تر به نظر برسید، ما مدل صاف ساده را به شما پیشنهاد می دهیم. کافی ست موهایتان را صاف و دورتان باز کنید. در این مدل، فرق کج به فرق وسط اولویت دارد.

بیشتر بخوانید:  مواد غذایی مفید برای تقویت سیستم دفاعی بدن

 

7. موهای تا روی شانه

  ar4 8874 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

اگر از موهای بلندتان خسته شده اید و از طرفی هم موهای خیلی کوتاه را نمی پسندید، پیشنهاد ما به شما این است که آنها را تا روی شانه تان کوتاه کنید. این مدل نه تنها شما را جوان تر می کند، بلکه به مدل های متنوعی نیز آراسته می شود.

 

8. فر کوتاه

  ar4 8875 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

اگر موهای کوتاهی دارید، مدل فر هم یکی از مدل هایی ست که می توانید امتحان کنید. اگر موهایتان فر است که شانس باش شماست، اگر نه، به سادگی می توانید به کمک بیگودی یا فرکننده های مو آنها را فر کنید و از جذابیتی که به چهره تان می بخشد، لذت ببرید.

 

9. مصری

  ar4 8876 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

مدل موی مصری هم یکی از مدل های همیشه محبوب مو میان خانم هاست. اگر موهای صافی دارید، این مدل گزینه خوبی برایتان خواهد بود. برای جذابیت بیشتر، می توانید جلوی موهایتان را کمتر از پشت موهایتان کوتاه کنید، به طوری که قد آن موازی چانه تان پایین آید.

بیشتر بخوانید:  ست لباس دختر و پسر | لاکچری ترین ست های 2 نفره اسپرت در انواع رنگ های زیبا

 

10. کج حالت دار

  ar4 8877 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

موهایتان را کمی حالت دهید و آن را به سمتی جمع کنید. این مدل مو حداقل 10 سال سن شما را کمتر نشان خواهد داد. البته برای این مدل لازم است که قد موهایتان بلند باشد.

 

11. چتری

  ar4 8878 با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید

 

مدل موی چتری، از این جهت که پیشانی را می پوشاند، چشم را به سمت خود جذب می کند. این مدل مو که در میان نوجوانان رایج است، سن شما را تا حد زیادی کم خواهد کرد.

 

 

نوشته با این مدل‌ موها جوان‌تر می‌شوید اولین بار در روبکا. پدیدار شد.

robeka.ir

[ad_2]