صابون ابرو

در این مقاله میخواهیم دربارهی صابون های ابرو با هم صحبت کنیم . اینجا ما یکی از برندهای صابون ابرو را برای شما به نام صابون ابرو البا مورد برسی قرار میدهیم .

اخیرا لوازم آرایشی زیادی برای ابرو تولید و وارد بازار شده است که یکی از این لوازم آرایش بسیار پرکاربرد صابون های ابرومی باشد .از دیگر لوازم آرایشی که برای ابرو تولید شده اند میتوان به موارد زیر اشاره کرد: ژل ابرو , سایه ابرو , ریمل ابرو و… که هر کدام کارایی مخصوص خود را دارند و برای آرایش ابرو از آنها استفاده می کنند.

اولین و اصلی ترین کاربرد این محصول، مرتب کردن و محکم کردن موهای ابرو میباشد که نوعی نظافت ابرو به حساب می آید. این محصول جایگزین مناسب برای ژل ابرو است. در هنگام خرید صابون ابرو باید به این نکته که حتما حاوی گلیسیرین باشد توجه کرد چون داشتن گلیسیرین باعث می شود که در هنگام استفاده از آن ابرو شما دچار سوزش نشود و حالت ابرو به خوبی حفظ شود. بسیاری از شرکت ها در ترکیبات تولیدات خود از موادی استفاده میکنند تا در کنار مرتب سازی ابروهای شما مواد تقویتی برای رشد بهتر ابرو در اختیار شما بگذارد.

صابون ابرو چیست و چه فوایدی دارد؟

اگر دقت کرده باشید حتی بعد از لمینت ابرو هم، متوجه می شوید بعضی از موهای ابرو به راحتی لیفت نمی شوند و بالا نیستند. صابون ابرو یک صابون با شکل خمیری است که روی مو های ابرو اعمال می شود و شبیه به یک پماد عمل می کند و ابروی شما را بالاتر نگه می دارد. اگر از صابون ابروی مناسبی استفاده کنید، ابروهای شما مدت زمان طولانی تری شکل خود را حفظ می کنند و در نتیجه ضخیم تر و پرپشت تر نشان می دهند.

بیشتر بخوانید:  نکات بسیار مهم در زمان نظافت منزل

تاثیرات مثبت ظاهری لیفت ابرو

  • لیفت ابرو با بالا بردن ابرو باعث بهبود ظاهر می شود.
  • لیفت ابرو در خانه به جوان تر شدن شما کمک می کند زیرا یکی از نشانه های پیری پایین آمدن ابروها می باشد.
  • پایین آمدن ابروها شما را خسته، عصبانی یا غم انگیز جلوه می دهد.
  • اگر ابروهایی رو به بالا و پهن بدون هیچ تاتویی دوست دارید در خانه با استفاده از صابون ابروهایتان را لیفت کنید.
  • لیفت ابرو در خانه بدون هزینه است و ریسک عمل های جراحی را ندارد.

نکاتی که در انتخاب صابون ابرو باید به آن توجه کنید

هنگام خرید هر نوع لوازم آرایشی نکاتی باید مورد توجه قرار بگیرد، صابون های ابرو هم از این قانون مستثنا نیستند از جمله نکاتی که باید با آن توجه کنید :

صابون باید ملایم باشد : باید از صابون ملایم استفاده کرد تا دچار حساسیت پوستی نشوید و اثر منفی روی پوست شما نگذارد .

از شانه زدن زیاد ابرو خودداری کرد : وقتی از صابون ابرو استفاده می کنید باید از برس نرم برای این کار استفاده کنید و زیادتر از حد معمول ابرو را شانه نزنید و وقتی صابون بر روی ابرو شما خشک شد دیگر نیازی به شانه زدن ابرو نیست ،این کار باعث می شود ابروهای شما بریزد .

به PH صابون دقت کنید: هنگام خرید باید به PH صابون توجه کنید و اگر صابونی بخرید که PH مناسب نداشته باشد باعث می شود ابرو شما پوست پوست شود و موهای ابرو شما بریزد .

چگونه باید از صابون ابرو استفاده کنیم؟

اگر به دنبال استفاده از صابون ابرو هستید و نمی دانید که چگونه باید این کار را انجام دهید، این سه مرحله را رعایت کنید:

مرحله 1. ابرو های خود را آماده کنید.

اول از همه باید سطحی که قرار است صابون با آن برخورد کند را مرطوب کنید؛ مقدار کمی آب یا پودر تنظیم کننده را به این ناحیه بزنید تا محل قرار گرفتن صابون مرطوب باشد و مدت نگهداری آن را افزایش دهد.

بیشتر بخوانید:  چگونه بفهمیم که منزل و یا محل زندگی ما نیازمند سمپاشی است؟

از آن جایی که صابون باید بافت خمیری پیدا کند اما بیش از حد هم نباید خیس شود، همین مقدار رطوبت روی پوست کافی است. زمانی که بافت ماده کمی چسبناک و غلیظ شد، از براش تمیز استفاده کنید و آن را داخل صابون مرطوب کنید و مطمئن شوید که براش به طور کامل به ماده صابون آغشته شده است اما ماده نباید از آن لبریز شود.

مرحله 2. براش را به موهای ابرو بزنید

اکنون صابون روی ابروی قرار گرفته است و باید مستقیماً به سمت ابرو ها بروید و براش را به سمت بالا روی ابروها بکشید. دقیقاً مانند زمانی که ابروها را شانه می کنید؛ تا یک حالت حجیم به ابروهای شما بدهد.

حتی می توانید با فرچه تمیز ریمل و یا با انگشت جهت ابروها را به سمت بالا هدایت کنید و کمی دستتان را فشار دهید تا ماده در جای خود باقی بماند. در این مرحله می توانید پوزیشن و موقعیت موهای ابرو را مطابق با خواسته و سلیقه خودتان تعیین کنید.

اگر احساس می کنید که ابروهای شما کمی حجیم تر از حد معمول نشان می دهند، می توانید براش را به صورت افقی به سمت لبه های ابرو بکشید تا ماده اضافه بیرون بریزد و اندازه ان را با حرکت براش متعادل کنید. این کارها را باید زمانی انجام دهید که صابون هنوز خشک نشده است زیرا اگر خشک شوند موها در یک جا ثابت می مانند.

مرحله 3. داخل ابرو را پر کنید

اکنون موهای ابرو در یک محل ایستادند. به دنبال فضاهای خالی بگردید. داخل ابرو ها را با محصولی که دوست دارید، پر کنید تا ابروها تمیز تر و حجیم تر به نظر برسند و همچنین می توانید از مدادهای ابروی تیغ مانند و تیز استفاده کنید و ضرباتی را لابه لای موهای ابرو ایجاد کنید تا فضای خالی را پر کند و البته طبیعی تر به نظر برسد.

بیشتر بخوانید:  معرفی سیم بکسل و دیگر ادوات لیفتینگ

نکته: از شانه زدن بیش از حد ابروها خودداری کنید. برای استفاده از صابون ابرو به یک برس ابرو دارای رشته های نرم نیاز دارید. از برس، بیش از حد برای شانه زدن ابروها استفاده نکنید و پس از خشک شدن صابون روی ابرو دیگر به شانه زدن ابروها ادامه ندهید زیرا این کار موهای ابرو را از پوست جدا خواهد کرد.

آیا استفاده از صابون برای ابرو ضرر دارد؟

پاسخ کوتاه به این سوال این است که خیر. چون صابون ها به پوست شما برخورد می کنند. اگر چه که قرار گرفتن صابون ها در مدت زمان طولانی در طول روز ممکن است باعث حساسیت شود؛ مخصوصا اگر شما پوست به شدت حساسی داشته باشید. بهتر است تا جایی که می توانید از محصولات طبیعی استفاده کنید تا احتمال حساسیت کاهش پیدا کند. مثلاً صابون های گیاهی

شما میتوانید صابون لیفت ابرو خود را از سایت البا خریداری کنید .

نکته:

  • برای لیفت ابروها نمی توانید از هر نوع صابونی که دم دست تان است استفاده کنید، اگر صابون مخصوص لیفت ابرو ندارید، به طور موقت می توانید از یک صابون گلیسیرین شفاف استفاده کنید اما همیشه نمی توانید از صابون گلیسیرین برای لیفت ابروهای تان استفاده کنید.
  • این روش دائمی نبوده و موقت است و پس از هربار شست و شو از بین میرود.
  • در صورتی که پوست صورت شما حساس است، بهتر است از صابون های مخصوص استفاده کنید.